Ubierz się wyzywająco

Ubierz się wyzywająco

Obecnie chyba jeden z najbardziej lubianych stylów zarówno przez nastolatki, jak i starszą młodzież. Chodzi tutaj oczywiście przede wszystkim o dziewczyny. Styl ten w zasadzie przewędrował do nas z zachodu. Oczywiście nie ma w nim nic złego, gdyż każda kobieta chce czuć się seksowna. Stroje należące jednak do tego stylu czynią jednak kobietę prawdziwym obiektem pożądania mężczyzn. Preferowane w tym stylu są bowiem jak najkrótsze spódniczki mini, obcisłe lub też z falbankami, które doskonale podkreślają piękne i zgrabne nogi kobiety. Styl ten ma za zadanie jednak jak najwięcej pokazać, co nie zawsze jest jednak dobrym posunięciem.

Także tutaj więc trzeba znać granice dobrego smaku. Jeżeli chodzi o bluzeczki, to przede wszystkim królują tutaj topy bardzo obcisłe i z dekoltami. Zazwyczaj jeżeli chodzi o kolorystykę, to wybierane są topy różowe, białe lub też czarne, czyli takie, które rzeczywiście są bardzo wyraziste. W stylu tym dominują także obcisłe spodnie z materiału imitującego skórę, dżinsy, a także legginsy. Konieczne są także buty na wysokim obcasie. Jeżeli zakładamy mini, to dobrze jest także zaopatrzyć się w kabaretki lub też inne kuse rajstopy. Jest to styl preferowany dla pań, które mogą pochwalić się nienaganną figurą, jednak trzeba umieć dozować seksapil poprzez te stroje właśnie, aby nie wyglądało to na kicz.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>