Mieszany styl

Mieszany styl

Styl mieszany jest bardzo ciekawym połączeniem elegancki z luzem, a także elementów wyzywających z normalnymi, codziennymi ubraniami. Po prostu jest to zbitka pozornie nie pasujących do siebie stylów. Bardzo ważne jest jednak to, że osoby preferujące taki styl potrafią ze sobą połączyć kontrastowe style w taki sposób, że prezentuje się to znakomicie. Bardzo często taki efekt udaje się uzyskać dzięki ciekawym dodatkom. Styl ten jest więc zarazem bardzo odważny, ale także wyjątkowy. Przyciąga on naszą uwagę i sprawia, że o osobie go noszącej myślimy, jako o prawdziwej stylistce, która zawsze wie, co założyć. Styl ten wymaga także dużego wyczucia dobrego smaku. Czasem wydać może się on chaotyczny ze względu na owe kontrastowe połączenia, jednak w gruncie rzeczy jest on chyba najbardziej przemyślanym rodzajem stylu. Osoby te łączą więc przykładowo mini z kaloszami, które są oczywiście odpowiednio dopasowane do stylu danej spódnicy.

Co więcej, łączyć mogą oni eleganckie koszule z wydzieranymi dżinsami, co jednak wygląda bardzo stylowo. Warto prześledzić wyjątkowe elementy takich strojów, a z pewnością wybierzemy coś dla siebie. Bardzo wiele kobiet po trzydziestce zaczyna preferować tego typu połączenia. Dodają one młodzieńczego wyglądu i w dużej mierze prowokują. Trzeba jednak znać się na nowoczesnych trendach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>