Ekstrawagancki styl

Ekstrawagancki styl

Niektóre osoby nade wszystko lubią się wyróżniać, dlatego też ich dotyczy właśnie strój ekstrawagancki, z którego emanują emocje, energia i wyszukane dodatki, które zwracają naszą uwagę. Przede wszystkim należy podkreślić, że taki styl ubierania się wzbudza duże kontrowersje u innych osób, gdyż zdaje się nie pasować do żadnego z wymienionych wcześniej stylów. Odbiega on całkiem od realności. Często stosowany jest on przez gwiazdy estrady, ale także przez osoby, które w jakiś sposób chcą zaakcentować swoją wyjątkowość. Przede wszystkim styl ten charakteryzuje się tym, że w zasadzie zawsze jedna część stroju lub też dodatek jest bardzo wyrazisty i wzbudza kontrowersje. Może to być chociażby koszulka z ciekawym napisem, często obraźliwym lub też emanującym czarny humor, ale także pasek z ciekawym nadrukiem i wiele więcej. Wszystko zależy od pomysłowości danej osoby.

Często ubrania takie są przez osobę przerabiane właśnie w celu, aby przeciągnąć uwagę i wzbudzić skrajne emocje. Często mężczyźni preferujący ten właśnie styl ubierania się malują paznokcie na wyraziste kolory lub też ubierają bluzki czy też spodnie, które równie dobrze założyć mogłaby kobieta. Kobiety także potrafią doskonale prowokować takim ekstrawaganckim strojem zakładając przykładowo stringi na dżinsy. Taki styl jest więc również bardzo interesujący.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>